Lista Wydawnictw
Czas realizacji zamówienia

Po złożeniu  zamówienia  kupujący  otrzyma e-mail z potwierdzeniem otrzymania zamówienia przez księgarnię i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia nastąpi jego realizacja.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez kupującego formy dostawy.

 

Dostępność  książek i innych produktów

Przy każdej książce lub innym produkcie jest podany termin, który informuje,  kiedy dana książka lub inny produkt mogą zostać  wysłane - od 24 godzin do kilku,  czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych).   Dokładam wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym,  może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy przedłuży się - o czym kupujący zostanie niezwłocznie poinformujemy .

Jeżeli kupujący zamawia większą liczbę książek lub innych  produktów,  czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do towaru o najdłuższym czasie wysyłki.  Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu proszę  skontaktować się  lub wpisać  odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

Płatność przelewem -

czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze -

najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona  obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

Firma kurierska - umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Poczta Polska - dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.

Paczkomaty InPost - stosunkowo najtańsza i najszybsza forma dostawy.

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl